“Все Писание богодухновенно и полезно для научения, для обличения, для исправления, для наставления в праведности, да будет совершен Божий человек, ко всякому доброму делу приготовлен. ”

(2Тим.3:16-17)

Братство має гідне майбутнє!

Семинар - тренинг 8

    5 та 6 лютого 2010р. в ОЦ ЄХБ Києва та Київській обл. відбувся незвичайний семінар для проповідників під назвою 8 «П» - 8 принципів для успішної проповіді. 125 підлітків та юнаків з 20 церков Об’єднання віком від 11 до 25 років на два дні заповнили Віце-президент СЕТ Ерік Мок зал Дому молитви церкви ЄХБ «Пробудження». По запрошенню Слов’янського Євангельського Товариства семінар викладав пастор Тревіс Хазеби. Брат Тревіс є молодіжним пастором та відповідальним за молодіжне служіння в Асоціації Фундаментальних церков США (IFCA). Також в семінарі прийняв участь віце-президент СЕТ Ерік Мок. Як свідчили служителі церков, присутні на семінарі, подібного серйозного навчання для підлітків по підготовці проповіді, раніше не проводилось. Багатьох підлітків привели пресвітери, молодіжні керівники, відповідальні за підліткове служіння. І хоча матеріал був не із легких, як наприклад: Проаналізувати уривок Писання, Побудувати цільове речення, Пункти (ключові слова), чи Перехресні посилання, молоді брати уважно слухали і старанно виконували усі завдання. Як результат, наприкінці 2-го дня семінару троє братів, провівши самостійне дослідження тексту Писання, вперше сказали свою коротеньку проповідь.
    Семінар молодих проповідників став величним спілкуванням братів. На початку 1-го дня присутніх привітала співом братерська група під керівництвом брата Олександра Крещука. Молодих братів Семинар - тренинг 8 підбадьорювали досвідченні служителі, пресвітери церков. Голова Об’єднання Церков ЄХБ Києва та Київської обл. пастор Михайло Михайлович Андрашко з великою радістю та натхненням тим, що братство має гідне продовження, відкрив 1-й день семінару проповіддю та молитвою. Пастор Переяславської церкви - Павло Ліходеїв, закликав молитись про організацію тижневих таборів для молодих братів не для розваг, а для вивчення Писання, пастор Яготинської церкви та відповідальний за V регіон Київської обл. – Григорій Ступак теж заохотив братів з юності заглиблюватись у Писанні, він запропонував продовжувати подібні навчання на базі місії «Відкрита Біблія» смт.Ворзель.  Брат Сергій Омельченко, який сьогодні несе служіння в с.Погреби, показав юнакам приклад, сказавши гарну проповідь. Ерік Мок поділився баченням СЕТ більш активно залучати до служіння молодь. Також зі словами привітання і підбадьорення до молоді звернувся відповідальний за молодіжний комітет ОЦ ЄХ Києва та обл., пастор Вадим Мирошніченко. З заключними настановами до майбутніх і сучасних молодих служителів звернувся директор СЕТ в Україні – пастор Сергій Гладишко. Вручення кожному учаснику Учбової Біблії з коментарями Др. Джона МакАртура та книги «Пламенная проповедь» Алекса Мантойя.
    Кульмінацією семінару стало вручення кожному учаснику Учбової Біблії з коментарями Др. Джона МакАртура та книги «Пламенная проповедь» Алекса Мантойя. Але перш ніж отримати цей дорогий подарунок, кожен юнак і молодий брат повинен був показати викладачу свій робочий зошит з виконаними  завданнями, а тим, хто по поважним причинам не зміг бути до завершення, організатори семінару порадили підготувати і сказати проповідь у своїй церкві перш ніж одержати у подарунок Учбову Біблію з коментарями Др. Джон МакАртура. Семінар 8 «П» - 8 принципів для успішної проповіді, який відвідали більш як 100 юнаків та молодих братів показав, що ми маємо гідне майбутнє, є ті, хто прагнуть пізнавати Господа, досліджувати Писання. Нехай Господь допоможе вчасно наставляти молодь, виконувати Писання: «настав на добру дорогу молодого, - а й старим він не зверне з неї.» (Пр. 22.6. пер.Куліш). Мачинский Ярослав Леонтьевич

Ярослав Мачинський
Інформ.відділ ОЦ ЄХБ
Києва та Київської обл..

Смотрим Фото семинара 8 «П»

статистика